Ibum Forte Minicaps 400mg, 24 kapsułki

21,97 zł
Ilość

Marka
IBUM
Przeznaczenie
Ból
Gorączka
Rodzaj
kaps.
Pojemność
24 kaps.
Typ produktu
Lek
Substancja czynna
Ibuprofenum
Opinie (0)
(0)

Opis

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.


Skład

Ibuprofen 400mg

makrogol 400 potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częsciowo odwodniony, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E131


Dawkowanie

Lek jest przeznaczony dla osób od 12 roku życia.

Dawka początkowa to 1 kapsułka (400mg). W razie potrzeby 1 kapsułka co 4-6h. Nie należy stosować dawki większej niż 1200mg (3 kapsułki) na dobę.


Działanie

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym.


Wskazania

  • Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle po urazach, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.
  • Bolesne miesiączkowanie
  • Stany gorączkowe róznego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).
25 Przedmioty
Przeznaczenie
Ból
Gorączka
Rodzaj
kaps.
Pojemność
24 kaps.
Wiek
Dla dorosłych
od 12 roku życia
Działanie
Przeciwbólowe
Przeciwzapalne
Typ produktu
Lek
Substancja czynna
Ibuprofenum
Producent
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
Postać
KAPS.MIĘKKIE
Dawka
400 MG
Kraj
POLSKA